Selection: 600102
| Product no. | Abnahme | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
| 600102-01 | 2 kg Tüte |
|
6.50 € * 1 kg = 3.25 €
|
|
| 600102-02 | 20 kg Sack |
|
54.00 € * 1 kg = 2.70 €
|
|
| 600102-03 | 12 Tüten/24 kg |
|
75.00 € * 1 kg = 3.13 €
|
|
Customers who bought this product also bought
|
600104
52.00 € * |
269001
2.99 € * (1 kg = 11.96 €) |
600100
39.00 € *
Delivery weight: 28 kg
|
|
269009
2.99 € * (1 kg = 11.96 €) |
|
101001
5.29 € / l * |
|
269007
3.99 € * (1 kg = 19.95 €) |
102001
5.50 € / l * |
Browse these categories as well: Fertigfutter, Marcel van_den_Eynde, van_den_Eynde




































